O společnosti

Fin-servis působí dlouhodobě na trhu jako specializovaná poradensko-analytická společnost se zaměřením na komoditní obchod, transparentní metody obchodování, restrukturalizace firem a oblasti životního prostředí a rozvoje lidských zdrojů.

Činnost se koncentruje především do zpracování analýz, poradenství, zprostředkování burzovních obchodů a zpracování projektů, které systémově řeší některou významnou aktivitu klienta.

Cílem společnosti je poskytování profesionálních služeb pro klientelu působící na území ČR a střední Evropy. Ve stanovených prioritních segmentech trhu chce být společnost vždy nejlepší, nebo alespoň mezi nejlepší patřit.

Tým

FIN-servis disponuje týmem zkušených odborníků, kteří se dobře orientují ve svých specializacích.
Dobré jméno a profesionální zázemí, které si společnost dlouhodobě buduje, umožnily získat týmu specialistů zkušenosti, které FIN-servis dále s úspěchem využívá.

Zkušenosti

FIN-servis úspěšně realizoval desítky projektů a stovky obchodních případů z oblasti burzovních obchodů, veřejných zakázek a firemních restrukturalizací s celkovou bilancí přes 30 miliard korun.

Klientela

Mezi klienty společnosti patří zejména velké podniky z oblasti průmyslu a obchodu, instituce státní a veřejné správy a stovky dalších firem ze všech sektorů hospodářství ČR.

Základní přednosti

• zkušenost
• odbornost
• flexibilita
• serióznost